Řadové rodinné domy

Lokalita: Lysá nad Labem - Na Zemské stezce
Typizace: 5 RD
Cena: od 2 495 000 Kč do 3 595 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.jskservis.cz/index.php?inc=3
Prodejce:
Řadové rodinné domy

Firma JSK servis, s.r.o. nabízí k pět dvoupodlažních, nepodsklepených řadových domů. Zástavba tohoto druhu slučuje úspornost bydlení v bytě z hlediska energetických a pořizovacích nákladů při zachování komfortu rodinného domu, zejména přímý kontakt s vlastní obytnou zahradou. V nabídce jsou dvě základní zrcadlově opačné dispoziční varianty s dalším výběrem provozních a prostorových variací. Pozemek se nachází v klidné časti Lysé (Litoli) v zástavbě rodinných domů.

Lysá nad Labem
Město s autobusovým i železničním spojením leží 30 km severovýchodně od Prahy. Cesta vlakem z Lysé na Masarykovo nádraží trvá cca 30 min, po silnici na Černý most cca 15 min. Ve městě je základní lékařská péče, mateřské, základní a střední školy a možnost sportovního i kulturního vyžití. Za návštěvu stojí i zámecký park.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů