Řadové domy v Nýřanech

Lokalita: Plzeň-sever - Nýřany
Typizace: 23 řadových RD, 4+kk s garáží , už. plocha 130,5m2
Cena: 3 476 383 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.rdnyrany.cz/rdnyrany/
Prodejce:
Řadové domy v Nýřanech

Chceme Vám představit kvalitní bydlení v klidné nové obytné zóně v Nýřanech poblíž nákupního střediska Discount Plus. Nachází se na jihovýchodní straně Nýřan, 5 minut jízdy od Plzně.

Jedná se o 23 dvoupodlažních řadových rodinných domů s garáží a zahradou o velikosti 4+kk o celkové rozloze pozemku až 574 m². Domy jsou rozděleny do pěti bloků mezi kterými vznikne i dětské hřiště. Všechny domy jsou navrženy tak, aby poskytovaly komfortní bydlení v blízkosti města i náročnějším zákazníkům.

Z města je dobré dopravní spojení; v blízkosti je dálnice, vlaková stanice i autobusové linky. V Nýřanech žije dnes již přes 7 000 obyvatel, pro které je připravena veškerá občanská vybavenost: škola, školka, obchody a služby, restaurace, lékařské středisko, koupaliště atd.

Daná lokalita zajištuje klidné bydlení pro Váš odpočinek i zázemí pro celou Vaši rodinu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů