Řadové domy Rezidence Čeladná

Lokalita: Čeladná -
Typizace: obestavěný prostor: 129 - 134 m2
Cena: od 4 519 000 Kč do 4 743 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.rezidenceceladna.cz/index.php?celadna=radove_domy1
Prodejce:
Řadové domy Rezidence Čeladná

Řadové rodinné domy Čeladná byly navrženy s cílem splnit nejpřísnější nároky na moderní bydlení, s citlivým zasazením do horské krajiny severní Moravy.

Rodinné domy jsou navrženy jako dvoupatrové s podkrovím. V prvním patře se nachází společenská zóna domu a garáž, ve druhém patře pak tři obytné pokoje a zázemí. Orientace prosklených fasád rodinných domů je východ-západ. Obytné prostory jsou pak orientovány směrem do zahrad samotných domů. Vstupní části a vjezdy do garáží jsou pak řešeny z uliční části. Zastavěná plocha domu je cca 90 m2, přilehlé pozemky jsou nabízeny v rozmezí 400 - 900 m2. Technicky jsou domy řešeny jako zděný dvoutrakt se zateplením a dřevěným krovem. Střešní krytina je skládané černé barvy. Jednotlivé skupiny řadových domů jsou řešeny v rozdílných barevných fasádních odstínech s doplněním dřevěným obkladem a dřevěnými předsazenými prvky pergol. Jednotlivé domy jsou vůči sobě v řadě posunuty, čímž se od sebe vizuálně oddělují a vytvářejí dojem samostatných bloků.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů