ŘRD a byty v Popůvkách u Brna- ihned k nastěhování

Lokalita: Popůvky u Brna - Nad Rybníkem
Typizace: 3+kk, 4+kk od 77m2 do 100m2
Cena: od 2 410 000 Kč do 3 979 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.bydlenibrno.cz/rodinne-domy-a-byty/popuvky-u-brna/nad-rybnikem-rrd-a-byty
Prodejce:
ŘRD a byty v Popůvkách u Brna- ihned k nastěhování

Nové ŘRD a byty se zahrádkou v Popůvkách u Brna. Domy a byty 3+kk až 4+kk. Stačí Vám pouze 100.000 Kč záloha + 14.001 Kč/měs. splátka na nový dům či byt. Výstavba byla dokončena v prosinci 2008.

Druhá etapa obytného souboru, navazující na již zrealizovanou první etapu (řadových rodinných domů), vyrostla v klidné části obce, v těsném sousedství místního rybníka. Nová zástavba je tvořena řadovými rodinnými domy a byty se zahrádkou. Každá sekce v sobě skrývá jeden krajový řadový rodinné domy a dva byty z nichž byt v přízemí je se zahrádkou, naopak k bytu v prvním patří terasa. Pozemky k řadovým domům a bytům se pohybují v rozmezí 47 až 308 m2. Obytný soubor je zasazen do pozvolného severovýchodního svahu. Z je oddělen od stávající zástavby zeleným valem vedoucím podél ulice Jihlavská, naproti tomu jeho severní strana je lemována rybníkem a Augšperským potokem. Díky tomu toto místo svým novým obyvatelům nabízí moderní bydlení v klidu a zeleni, přesto však na dosah všem vymoženostem moderní doby.


Výstavba v Popůvkách je u konce a ihned k nastěhování. Obec Popůvky naleznete nedaleko západní hranice Brna. Toto místo se v posledních letech stává velice žádanou lokalitou, zejména pro svou dobrou dopravní dostupnost, bohatou občanskou vybavenost a širokou škálu místních i přilehlých sportovišť či zařízení pro trávení volného času. Dopravní spojení s Brnem je takřka ideální. Autobusem se odsud do centra dostanete za necelých 15 minut. Současně nedaleký nájezd na dálnici D1 vám zkrátí čas potřebný k cestě do metropole autem. Co do občanské vybavenosti si obec nezadá s většinou městských částí na okraji Brna. Naleznete zde mateřskou školku, základní školu, obchody, restaurace atd. Obec samotná nabízí spoustu možností pro sportovní vyžití a relaxaci. Přímo v místě naleznete fotbalové hřiště a tenisové kurty. V letních měsících se můžete osvěžit v jednom ze dvou místních rybníků, které jsou jako stvořené ke koupání či rybaření. V těsném sousedství obce se nachází místní rozsáhlé lesy Borovské vrchoviny, které přímo vybízejí k nerušeným rodinným procházkám či vyjížďkám na kole okolní přírodou. Příznivci golfu jistě uvítají blízkost nedalekého golfového areálu, které jim nabízí jedinečné podmínky pro tuto hru. Popůvky jsou tak ideálním místem pro Váš život a výchovu vašich dětí

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů