RODINNÉ DOMY BŘEZINA - NA KOPEČKU

Lokalita: Křtiny - Březina
Typizace: 4+kk a 5+kk
Cena:
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.smak.cz/development.html
Prodejce:
RODINNÉ DOMY BŘEZINA - NA KOPEČKU

Projekt Na Kopečku zahrnuje ve dvou etapách již započatou výstavbu zděných RD. V I. etapě je k dispozici 11 řadových RD umístěných na pozemcích s výměrou od 210 m2 do 334 m2. Vnitřní RD (velikost 4+1)

jsou koncipovány jako objekty třípodlažní s užitnou plochou 179 m2 a krajové RD (velikost 4+kk a 5+kk) jako objekty dvoupodlažní, jejichž užitná plocha činí 160 m2. Ve II. etapě pak nalezneme celkem 5 RD, které jsou rozděleny na 2 dvojdomky, kde jednotlivým RD přísluší pozemky s výměrou 295 – 358 m2 a samostatný RD s pozemkem 281 m2. Jeden z dvojdomků (velikost 2x 5+kk) obsahuje dva třípodlažní objekty – každý s užitnou plochou 181 m2, druhý dvojdomek (velikost 2x 4+kk) obsahuje dva dvoupodlažní objekty – každý s užitnou plochou 119 m2. Samostatný RD je koncipován jako třípodlažní objekt, jehož užitná plocha činí 181 m2. Rodinné domky jsou nabízeny jednak ve variantě na klíč (cena od 5,0 mil. Kč), jednak je možná koupě domku i ve fázi hrubé stavby (cena od 2,85 mil. Kč). Zájemci o variantu „na klíč“ si mohou vybrat standardní i nadstandardní materiál, barvu či provedení vnitřního vybavení (obklady, podlahy, dveře aj.) tak, aby odpovídalo jejich vkusu i nárokům na bydlení. V ceně hrubé stavby jsou zahrnuty zemní práce, základy, podkladní beton, zdivo, nosné stropy, komín, schodiště, izolace pod zdmi, krov, taška Brněnka a klempířské práce střechy. Všechny nabízené domky budou mít k dispozici zahradu za domem, i předzahrádku, samozřejmostí je garáž, integrovaná do přízemí domu. K výstavbě jsou použity osvědčené postupy a materiály, RD jsou cihlové, s dřevěnými krovy, střešní krytinou jsou pálené tašky. Domky s různým uspořádáním od 4+ kk do 5+kk poskytují možnost výběru bydlení podle požadavků konkrétního zájemce. Mírná jižní svažitost pozemků poskytuje jak příjemné proslunění domů, tak možnost osazení solárních kolektorů, sloužících k ohřevu teplé vody i k přitápění (v nadstandardu. Podrobné informace poskytně ABD Group a.s. - výhradní prodejce projektu. ABD Group a.s. Vám nebude účtovat zprostředkovatelskou provizi.

Popis lokality
Výstavba zděných RD je situována v mírném svahu nad stávající zástavbou obce Březina u Křtin (cca 11 km SV od Brna, území CHKO Moravský kras). Ve spojitosti s jižně orientovanými pozemky, nově zbudovanými IS a obslužnými komunikacemi s vlastním osvětlením, jsou tyto RD zárukou kvalitního bydlení v příjemném sousedství lesů a luk s dobrou dopravní dostupností do Brna, a to jak osobní, tak i integrovanou hromadnou dopravou.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů