RD v centru Rychnova u Jablonece n.N.

Lokalita: Rychnov u Jablonce nad Nisou -
Typizace:
Cena:
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
RD v centru Rychnova u Jablonece n.N.

Prodej rovinného pozemku vhodného pro výstavbu komplexu 2 rodinných domů. Pozemek se nachází v obci Rychnov u Jablonce nad Nisou. Obec je dobře dostupná po rychlostní komunikaci Jablonec n.N. - Mladá Boleslav - Praha. Vzdálenost automobilem, Jablonec - 5 minut, Liberec - 12 minut.
Pozemek je slunný, rovinný, zatravněný. Na hranici pozemku k dispozici sítě - elektřina, vodovod, plynovod. Kanalizaci řešit septikem či jímkou s trativodem.

Pozemek je dle platného územního plánu určen pro zástavbu RD. K pozemku vypracována územní studie, na pozemku mohou stát 3 domy. Pozemek je dostupný po celoročně upravované asfaltové komunikaci. K pozemku jsou dvě příjezdové cesty.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů