RD Posluchov

Lokalita: Posluchov - Hlubočky
Typizace: Obestavěný prostor: 85 m3 - 115 m3
Cena: od 2 292 839 Kč do 3 149 429 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.domyposluchov.cz
Prodejce:
RD Posluchov

Nabídkou je výstavba sedmi energeticky úsporných rodinných domů v atraktivní lokalitě nedaleko krajského města Olomouc. Domy jsou navrženy v moderním designu zkušenými projektanty tak aby byly využity všechny prostorové i energetické výhody dřevostavby. Klienti mají na výběr z tří typů domků a je taktéž dokončen vzorový dům. Dodavatelem staveb domů je Avanta Systeme a jsou dodávány ve fázi dokončené hrubé stavby a proto doporučujeme seznámit se detailně s obsahem dodávky v rámci hrubé stavby. Způsob dokončení si zvolí každý majitel podle vlastních možností – lze objednat u Avanta Systeme, zajistit si jinou firmu případně pokračovat svépomocí. Hrubá stavba dřevostavby Avanta Systeme zahrnuje mnohem komplexněji dokončený objekt, než je tomu ve srovnání s hrubou stavbou zděnou.


Lokalita je na okraji obce Posluchov cca 10 km od Olomouce navazující na vyvýšené území nejatraktivnější olomoucké části tzv. Svatý Kopeček v přímém sousedství s výjimečně ekologicky zachovaným prostředím bývalého vojenského prostoru Libavá. Pozemky jsou na mírném jihozápadním svahu podél asfaltové obecní komunikace. Posluchov a přilehlé okolí je v atraktivní a přitom klidové spádové oblasti Olomouce. Pro svoji polohu, dostupnost a svůj (na Olomoucký kraj výjimečný) terénní reliéf a zvlnění, je lokalitou velmi vyhledávanou.


Rychlost stavby - 4 až 5 týdnů - hrubá stavba, 12 - 16 týdnů - stavba na klíč Větší užitná plocha - o 10% víc než zděné domy Energetická úspora - až 70% nákladů na vytápění Ekologické matriály - přírodní, certifikované Technická dokonalost - chráněné užitné vzory na jedinečné konstrukční prvky

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů