RD Panorama Mikovice

Lokalita: Kralupy nad Vltavou - Mikovice
Typizace: 21 RD, od 112m2 do 200 m2
Cena: od 2 500 000Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.realitkacs.cz/cs/developersky-projekt/rd-panorama-mikovice-297/?cataloguesearch_sent=1&project_kraj[0]=27&project_buidling[0]=2&project_fulltext[0]=Mikovice&filtersSubmit=Hledat&off=0
Prodejce:
RD Panorama Mikovice

Projekt RD a ŘRD Panorama Mikovice vzniká v lokalitě Mikovice u Kralup vzdálené 20 min. od Prahy v klidné lokalitě s úchvatným výhledem do údolí na okraji obce.

Projekt RD a ŘRD Panorama Mikovice vzniká v lokalitě Mikovice u Kralup vzdálené 20 min. od Prahy v klidné lokalitě s úchvatným výhledem do údolí na okraji obce. Do Mikovic se dostanete za pouhých 20 min.jízdy autem z Prahy přes Horoměřice či Suchdol, vzdálené 14 km, nebo ze severní strany po dálnici D8 z Letňan vzdálených 25 km. Výstavbou vznikne 27 řadových a 7 samostatných rodinných domů. Domy jsou v několika typech – podsklepené , nepodsklepené, s garážemi, tak aby si vybral opravdu každý dle svých potřeb a finančních možností. Domy jsou nabízeny ve dvou variantách a to holodům v tzv. hobby standardu a dům na klíč. Holodomy umožňují ušetřit náklady a dokončit si stavbu částečně či úplně svépomocí. Dostavba většiny domů do fáze holodům bude v létě 2009,dokončení na klíč bude počátkem roku 2010.Ceny jsou uvedeny včetně DPH pro stadium holodomu i domu na klíč.

Mikovice u Kralup vzdálené 20 min. od Prahy v klidné lokalitě s úchvatným výhledem do údolí na okraj

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů