RD 3-4+kk, Železné u Tišnova

Lokalita: Železné -
Typizace: 3+kk a 4+kk
Cena: od 2 853 671 Kč do 3 246 720 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.e-finance-reality.cz/nabidka/detail-nabidky/rd-3---4+kk-zelezne-u-tisnova_6047/?
Prodejce:
RD 3-4+kk, Železné u Tišnova

Výstavba samostatně stojících RD 3+kk a 4+kk na klíč včetně příslušenství v Železném u Tišnova. Rodinné domy 2 typů, přízemní s I.NP a obytným podkrovím, nepodsklepené. Kryté parkovací stání.

Pozemky mají výměry od 494 m2 do 548 m2, ZP 100 resp. 135 m2. Dispozice domu 3+kk: I.NP - předsíň, komora, obývací pokoj s kuchyňským koutem, schodiště, WC. Podkroví - chodba, ložnice, šatna, pracovna, koupelna + WC. Dispozice domu 4+kk: I.NP - předsíň, komora, obývací pokoj s kuchyňským koutem, schodiště, WC. Podkroví - chodba, ložnice, pokoj, pracovna, koupelna + WC. Možnost dispozičních úprav. 1. etapa výstavby 11 domů je již dovedena do fáze hrubé stavby. Možnost prohlídky dokončeného vzorového domu. Dokončení III. Q/2008 Cena hrubé stavby od 2.853.671,- Kč vč. pozemku, sítí a DPH (9%). Financování zajištěno. Obec Železné se nachází cca 2 km S od Tišnova směr Černá Hora, přibližně 35 km od Brna. Satelit na okraji obce v bezprostřední blízkosti lesa.

Okres Brno-venkov, Železné u Tišnova. Obec Železné se nachází cca 2 km S od Tišnova směr Černá Hora, přibližně 35 km od Brna. Satelit na okraji obce v bezprostřední blízkosti lesa

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů