Promenáda Lipno 6.etapa

Lokalita: Lipno nad Vltavou -
Typizace: 20 řadových RD, už. plocha 72m2
Cena: od 2 850 000 Kč do 2 980 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.osp.cz/
Prodejce:
Promenáda Lipno 6.etapa

Domy jsou tentokrát umístěny v méně rušné části rekreační oblasti Lipno nad Vltavou při zachování dostupnosti letních i zimních aktivit.

Jsou situovány cca 50 m vlevo od komunikace z Frymburka na Lipno nad Vltavou, naproti autokempu Modřín.

Vzdálenost od pláží u jezera je cca 150 m, lyžařské lannové dráhy Kramolín cca 800 m a od centra rekreačního parku Lipno nad Vltavou cca 1 000 m.

Rodinné domy jsou tvořeny třemi samostatnými bloky. V přízemí domu je zádveří se vstupem na samostatné WC, skladovací místnost (kola, lyže apod.) a obývací prostor s kuchyní.

Z obývací části je vchod na terasu, v 1. patře je galerie se vstupem do dvou samostatných pokojů, koupelny s WC a balkón s výhledem na jezero.

Před každým domem je parkovací stání pro dva automobily.

Celková užitná vnitřní plocha domu je 72 m2 . V ceně domu jsou zahrnuty ceny pozemků o výměře 120-180 m2. Z vnitřního vybavení jsou v ceně domů obklady, dlažby a zařizovací předměty (baterie, vana, boiler, umyvadla,WC, osvětlení) v koupelně a WC. Vytápění objektů je elektrickými přímotopy.

Domy jsou určeny do osobního vlastnictví. Každý dům má samostané parcelní číslo, číslo popisné a vlastní měření energií a není tudíž zatížen žádnými podíly na společných prostorách.

S ohledem na své umístění a dispoziční řešení jsou domy vhodné jak pro rekreaci, tak k trvalému bydlení, nebo jako výhodná investice.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů