Projekt novostavby RD v Kolíně "Pod Vodárnou"

Lokalita: Kolín - A.M.Jelínka
Typizace: 140 m2
Cena: 4 900 000Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Projekt novostavby RD v Kolíně

Dovolujeme si Vám nabídnout nadstandardní novostavbu rodinného domu v Kolíně Pod Vodárnou, která se realizuje ve velmi hezké a tiché lokalitě na konci městské zástavby, kde přímo navazuje na klidovou zónu zahrádkářské kolonie. Projekt obsahuje dva rodinné domy, každý z domů byl navržen s maximálním přihlédnutím na moderní architektonické trendy, používané materiály, a také užitnost a praktičnost nového bydlení. Dům je dvoupodlažní, v základní variantě koncipován jako 4+kk. Dispozice: 1NP - obývací pokoj s kuchyňským koutem o celkové výměře 55 m2, pracovna, koupelna s wc, technická místnost, předsíň, chodba se schodištěm. 2NP - 2 ložnice, koupelna s wc, chodba. Každý rodinný dům má vlastní pozemek a garážové stání. Projekt těchto novostaveb představuje moderní a nadstandardní bydlení v krásné lokalitě, z které je zároveň velmi dobrá (pěší) dostupnost k veškeré občanské vybavenosti.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů