Prodej rodinných domů ve Vysoké nad Labem

Lokalita: Vysoká nad Labem -
Typizace:
Cena: od 2 600 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Prodej rodinných domů ve Vysoké nad Labem

Nabízíme Vám k prodeji nové rodinné nízkoenergetické domy, bungalovy, dle Vašeho výběru na stavebních parcelách o výměrách od 800 m2 - 1.000 m2 na západním svahu v obci Vysoká nad Labem nedaleko Hradce Králové. Do obce jezdí MHD což je velkou výhodou pro rodiny s dětmi. Veškerá občanská vybavenost do 5 min. Hradec Králové 5 km. Rodinné domy realizujeme na přání, klient má možnost provést na domě úpravy dle svých představ. Výhodou je rychlá výstavba (cca do 5 měsíců od vydání stavebního povolení či ohlášky), vysoká kvalita (certifikovaný systém Flexibuild s ekologickým štítkem).Jedná se o 11 SKUTEČNĚ LUXUSNÍCH pozemků pro SÓLO výstavbu v lokalitě Západní svah. Veškeré inženýrské sítě jsou zde dokončené a zkolaudované. Jsou zde i připravené datové kabeláže - internet, TV. Komunikace je v části lokality dokončená a v části bude bude dokončená na jaře 2010.Pozemky jsou polohově umístěné ve velmi klidné a hodně vyvýšené části lokality. 4 pozemky sousedí přímo s lesem - zadní brankou přímo do přírody. Skutečně jedinečné místo pro bydlení s velmi atraktivním výhledem do kraje. Výhled dokonce na panorama Krkonoš. Tedy ideální možnost pro bydlení a k tomu opravdu atraktivní výhled. Takové místo již nikdy nebude! Konečná cena se bude odvíjet od velikosti pozemku a výběru domu v systému zhotovení flexibuild. Flexibuild je certifikovaný stavební materiál obsahující expandovaný polystyrén opláštěný deskami na bázi celulózy. Flexibulild je moderní systém domu nového životního stylu. Užitné vlastnosti domu : vysoká pevnost, pružnost, zvuková izolace, odolnost proti vodě, tepelná izolace bez úniku tepla - sendvičový systém, ekologický materiál, odolnost proti poškrábání, drolení a mechanickému poškození, snadné zpracování, lze natírat, tapetovat, omítat, hygienická nezávadnost bez emisí těkavých látek,cenová dostupnost. Pro výstavbu rodinných domů je v současnosti připraveno 19 typů bungalovů. Pokud si myslíte, že nebudete mít dostatek finančních prostředků pro výstavbu Vašeho nového rodinného domu, nabízíme bezplatnou finanční konzultaci. Ve většině případů se najde varianta, jak financování úspěšně vyřešit řádným hypotéčním úvěrem, který zajistíme. V případě zájmu zajistíme také prodej Vaší současné nemovitosti. Celková doba přípravy je cca 5 měsíců a realizace výstavby jednotlivých rodinných domů se pohybuje v časovém horizontu 3. měsíce od vydání stavebního povolení, které v případě zájmu bude vyřízeno dodavatelem (stav. povolení není uvedeno v ceně domu). Uvedené ceny těchto domů jsou na klíč včetně DPH a základové desky. Nový dům včetně pozemku můžete mít již od 2 600 000,-. Katalog s domy najdete na našich www stránkách v sekci bungalovy. Stavbu domů lze zahájit ihned po vydání stavebního povolení. Velice pěkné a moderní bydlení.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů