Prodej novostaveb rodinných domů Valy

Lokalita: Přelouč - Valy
Typizace: 4 RD
Cena: 3 700 000Kč
Typ: Rodinný dům
Poznámka: PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ VÝRAZNÁ SLEVA!
WWW: http://nemovitosti.realitni-inzert.cz/pekne-novostavby-vilek-4+2-ve-valech-(okr--pc_p_1447
Prodejce:
Prodej novostaveb rodinných domů Valy

Nabízíme k prodeji novostavby 4 řadových exkluzivních vilek (velmi kvalitně zpracovaných), ve Valech (obci ležící na hlavním tahu mezi Pardubicemi a Přeloučí).

Nachází se na společných pozemcích o výměře 1250 m2 (pozemky budou geometricky rozděleny a využity na základě domluvy všech 4 kupců), dále jsou zde 2 další pozemky o výměře 2500 m2, kde lze dále stavět, nebo zřídit tenisové kurty, bazén apod. Zastavěná plocha 1 domu je cca 90 m2, užitná plocha každé činí cca 165 m2. Tyto 4 vily byly dokončeny na přelomu 2008/2009, přičemž každá se skládá ze 2 bytových jednotek 2+1, s kuchyní, koupelnou a WC, k hornímu bytu náleží balkon. Byty mají samostatné přístupy, lze je tedy brát i jako dvougenerační, vyhovovat však budou i potřebám 1 rodiny. V krajním domě je spodní patro připraveno pro bar s restaurací. Nemovitosti jsou prodávány včetně veškerého vybavení. Budovy jsou zděné (Ytong), střecha je sedlová (KM Beta, okna jsou plastová - bílá, topení je řešeno centrálním plynovým kotlem, ohřev vody kvalitními boilery, přípojka na telefon, internet, elektřina 220/380 V, vrtaná studna. Na podlaze jsou v obytných místnostech plovoucí podlahy, v chodbách dlažba.


Vily se nachází na pěkném klidném místě, v okolí je pěkná příroda, v zimě vhodné pro běžky, v létě koupaliště cca 2 km od penzionu v Mělicích. V obci nalezneme autobusové i vlakové spojení, školku, obchody, restaurace, dále vyhlášené trhy.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů