Prodej nízkoenergetických domů ve Velkém Oseku

Lokalita: Velký Osek -
Typizace: 6 domů
Cena: od 2 500 000 Kč do 3 700 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.reality-retail.cz/index.php?dll=detail&id=386
Prodejce:
Prodej nízkoenergetických domů ve Velkém Oseku

Nabízíme Vám prodej nízkoenergetických rodinných domů dle Vašeho výběru na stavebních parcelách o výměře cca 800 m2 ve Velké Oseku nedaleko Kolína a Poděbrad. Kompletní infrastruktura pozemků (plyn, voda , elektro, kanalizace, O2).Celá lokalita je řešena jako obytná zóna se zelení na okraji lužních lesů s cyklostezkami. Vzdálenost dálnice D11 Praha - Hradec Králové 4.km. Obec Velký Osek má kompletní síť obchodů a zařízení včetně služeb. Do roku 2011 zde bude stát rychlobruslařská hala jediná v republice.

Jedná se o velice klidnou lokalitu s vlastní příjezdovou cestou a osvětlením. Cena za m2 st.parcely je 1 380,-Kč a celková částka se bude odvíjet od výběru domu v systému zhotovení flexibuild. Flexibuild je certifikovaný stavební materiál obsahující expandovaný polystyrén opláštěný deskami na bázi celulózy.Flexibulild je moderní systém domu nového životního stylu. Užitné vlastnosti domu : vysoká pevnost, pružnost, zvuková izolace, odolnost proti vodě, tepelná izolace bez úniku tepla - sendvičový systém, ekologický materiál, odolnost proti poškrábání, drolení a mechanickému poškození, snadné zpracování, lze natírat, tapetovat, omítat, hygienická nezávadnost bez emisí těkavých látek,cenová dostupnost. Pokud máte chuť vyměnit Vaše současné bydlení za hezký a útulný dům s nízkými provozními náklady a zároveň si užívat rodinného života, tak to jste právě Vy pro koho je tato nabídka určena.
Pro výstavbu rodinných domů je v současnosti připraveno patnáct typů bungalovů, ale je možné postavit dům z materiálu Flexibuild dle Vašeho projektu nebo výběru.
Pokud si myslíte, že nebudete mít dostatek finančních prostředků pro výstavbu Vašeho nového rodinného domu, nabízíme bezplatnou finanční konzultaci. Ve většině případů se najde varianta, jak financování úspěšně vyřešit řádným hypotečním úvěrem který zajistíme. V případě zájmu zajistíme také prodej Vaší současné nemovitosti. Celková doba přípravy a realizace výstavby jednotlivých rodinných domů se pohybuje v časovém horizontu 3.měsíce od vydání stavebního povolení které v případě zájmu bude vyřízeno dodavatelem. Uvedené ceny těchto domů jsou na klíč včetně DPH a základové desky. Nový dům včetně pozemku můžete mít již od 2,5 mil. Kč. Katalog s domy zašleme na požádání. Velmi dobrá nabídka moderního bydlení. Výstavba započne v létě 2009, ale již dnes je možné dům objednat.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů