Pod Zlatým kopcem

Lokalita: Zdiby -
Typizace: 26 RD
Cena: od 3 490 000 Kč do 4 266 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Pod Zlatým kopcem

Projekt 26 rodinných domů Pod Zlatým kopcem se realizuje v obytně rekreační zóně obce Zdiby, 600 metrů od hranice města Prahy. Soubor vzniká v nádherné krajině Vltavského údolí v blízkosti chráněné přírodní oblasti Dolní Povltaví. K procházkám lze využít množství významných krajinných prvků (Klecanské sady, Klecanský háj, Drahanské údolí, Větrušická rokle apod.), je k dispozici i velký počet cyklostezek o různé obtížnosti a blízkost Vltavy umožňuje věnovat se vodním sportům a rybaření. Zdiby jsou první obec za severní hranicí Prahy směrem na Teplice a Mělník. Tato lokalita byla vybrána pro svoji dobrou dopravní dostupnost - metro C Kobyliské náměstí je vzdáleno 3 stanice autobusem (cca 10 min.), 1 km je dálníce D8 směr Praha-Teplice. V obci je veškerá občanská vybavenost - školka, škola, pošta, potraviny, restaurace. Pro větší nákup je vhodný nedaleký komplex Letňany.

Celý projekt Pod Zlatým kopcem zahrnuje celkem výstavbu 26 RD situovaných do dvou a tří obytných bloků v celkovém počtu 9 segmentů.

Výstavba je realizována kolem vjezdové komunikace, která je určena pouze pro obyvatele RD. Před každým domem jsou vytvořena dvě parkovací stání pro osobní automobily a každý dům má vlastní zahradu. Hlavní obytné části domů jsou orientovány na severní a jižní stranu. Celý projekt je řešen s ohledem na využití okolní krajiny a obytné zástavby. Dispoziční řešení RD: 1.NP - vstupní hala, technická místnost (el. kotel a zásobník na vodu), toaleta s umyvadlem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2.NP - 3x pokoj, koupelna s toaletou

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů