Olomouc - Arbesova, 24 nízkoenergetických RD

Lokalita: Olomouc - Slavonín, ulice Arbesova
Typizace:
Cena: od 5 853 000 Kč do 7 694 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.arbesova.cz/cs/uvod/
Prodejce:
Olomouc - Arbesova, 24 nízkoenergetických RD

Kvalitní a zdravé bydlení
Stavební společnost EUROGEMA CZ, a.s. rozšiřuje své portfolio staveb o výstavbu nízkoenergetických rodinných domů v technologii dřevostaveb. Důvodů, proč jsme se rozhodli jít touto cestou, je hned několik. Snažíme se nabídnout klientům při současném zvyšování cen energií bydlení s minimálními požadavky na budoucí provoz a údržbu. Výhodou zvolené technologie je nejen rychlost výstavby a využití obnovitelných zdrojů, ale i díky přírodním materiálům podstatné zlepšení kvality vnitřního prostředí.

Pilotním projektem je výstavba 24 rodinných domů v Olomouci - Slavoníně na ulici Arbesova. Výsledkem architektonického návrhu Ing. arch. Eugena Točíka z brněnského ateliéru Trignis s.r.o. je dvoupodlažní nepodsklepený dům vizuálně příjemný nejen zvenčí ale i zevnitř díky zvolenému objemovému a dispozičnímu řešení a použitými prvky (fasádní keramický obklad, dřevěná okna a dveře, pergoly, terasy, schodiště aj.). Navržený způsob automatického teplovzdušného cirkulačního vytápění s nuceným větráním, rekuperací tepla a filtrací vzduchu zvyšuje kvalitu prostředí v domě snížením prašnosti a možnostmi regulace režimu větrání i vytápění. Samozřejmostí je dokonalé zateplení a utěsnění obvodového pláště včetně trojitého zasklení oken a použití solárních panelů pro ohřev topné a teplé užitkové vody. Zástavba na Arbesově ulici navíc nabídne klidné bydlení 2,5 km od středu města s nadstandardním zázemím občanské vybavenosti (fakultní nemocnice, školy, školky, nákupní centra apod.) a dobrou dopravní dostupností.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů