Obytný park Přerovské zahrady

Lokalita: Přerov - PŘEROV I-MĚSTO
Typizace: RD řadové i samostatně stojící 4+kk, byty 1+kk a 2+kk
Cena:
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.rknemo.cz/prerovske-zahrady.php
Prodejce:
Obytný park Přerovské zahrady

--------------------------------------------------------------------------------


Obytný park "Přerovské zahrady" se bude rozprostírat v krásné a klidné rozvojové lokalitě v městské části Přerov I-Město z ulice Dvořákové směrem na Kozlovice.Obytný park "Přerovské zahrady" nabídne svým budoucím obyvatelům samostatné patrové rodinné domy, řadové domky a bytové jednotky v menších bytových rezidencích. Vybrat si můžete z následujících typů novostaveb:Samostatné rodinné domy nabízí dvě varianty patrového a kombinovaného patrového s přízemním domem s dispozicí 4+kk s garáží o podlahové ploše do 150 m2. K samostatným domům bude náležet pozemek vždy o výměře mezi 600 - 800 m2.


Řadové rodinné domy nabízí prostorný patrový dům s dispozicí 4+kk s garáží o podlahové ploše do 130 m2. K řadovým domům bude náležet pozemek vždy o výměře kolem 300 m2.


Bytové rezidence nabízí vždy tři podlaží s dispozici bytů 1+kk nebo 2+kk o podlahové ploše od 30 do 50 m2 s garáží či parkovacím stáním, terasou a sklepem.

Výhody projektu

- výjimečná a klidná lokalita přímo ve městě
- cenově dostupné novostavby domů v cenách nových bytů
- perfektní dostupnost pro zájmové aktivity Vašich dětí
- moderní architektura dle posledních trendů
- energetická úspornost domů
- v lokalitě nehrozí výstavba dálnice
- v lokalitě se nachází pouze silnice II třídy do Kozlovic
- v lokalitě nehrozí dle územního plánu rozvoj průmyslu
- v lokalitě nehrozí výstavba jiných staveb než k bydlení

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů