Nový Herink

Lokalita: Herink -
Typizace: 25 RD
Cena: 16 250 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.euro-nemovitosti.cz/stavebni-pozemky-herink/detail/1112131
Prodejce:
Nový Herink

25 rodinných domů na pozemcích cca 1000 m2 bude vystavěno při jižním okraji obce. Každý klient si bude moci vybrat vzhled domu a dispozici z několika architektonických návrhů.

Domy budou dvoupodlažní, nepodsklepené, s garáží.


Pozemky o rozloze 803-1169 m2 se nacházejí na jižním okraji obce Herink situované na rozhraní okresů Praha - východ a Praha - západ, jihovýchodním směrem od Průhonického parku. Jsou skvěle dopravně dostupné autem i busem PID, cesta do Prahy Opatov trvá mimo špičku 15-20minut. Klidné a příjemné prostředí, kontrastní k ruchu velkoměsta, je nejen skvělým místem k odpočinku po náročné práci v metropoli, ale překrásná přírodní scenérie, která se nachází v těsné blízkosti Prahy, v kombinaci s vysoce kvalitní rezidenční nemovitostí rovněž představuje bezpečnou a dobrou životní investici.
Projekt je součástí většího územního celku, výstavbu inženýrských sítí včetně komunikací zajištuje významná developerská firma. Dokončení komunikace a sítí je plánováno na polovinu roku 2009. V blízkém okolí obce se nachází kompletní občanská vybavenost. V obci je plánována výstavba mateřské školky a obchodu. Cena pozemku, jež zahrnuje náklady na sítě (voda,plyn, kanalizace, elektro) a komunikaci. U vybraných pozemků akční cena 2470,- Kč/m2!

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů