Novostavby RD 5+kk v krásném a klidném prostředí

Lokalita: Rajhradice -
Typizace: Zast. plocha 113 m2
Cena:
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.russegger.cz/projekty-novostaveb?action=detail&pid=9
Prodejce:
Novostavby RD 5+kk v krásném a klidném prostředí

Nabízíme k prodeji novostavby 3 rodinných domů a jednoho dvojdomu jižně od Brna v obci Rajhradice.

V současné době jsou domy z větší části dokončené tzv. provedení na klíč s tím, že k nastěhování budou připraveny vč. příjezdové komunikace v květnu 2009. Domy jsou cihlové, nepodsklepené, s garáží a zahradou. Výhodou je, že se nejedná o žádný satelit, ale pouze o individuální výstavbu celkem 5 domů s možností naprostého soukromí na vlastním pozemku. Příjezdová cesta k domům se bude realizovat v průběhu měsíce dubna 2009. Dispozičně jsou domy řešeny následovně: polovina DVOJDOMU = v přízemní se nachází vstupní hala (zádveří o výměře 4,52 m2, dále koupelna s WC a umyvadlem, pokoj o výměře 9,75 m2 – možno použít jako šatnu, otevřená dispozice kuchyně (11,48 m2) s vývody na spotřebiče, schodiště 5,6 m2, obývací pokoj s přímým vstupem na zahradu 25,62 m2, garáž 24,87 m2. V prvním podlaží, do kterého se vstupuje přes obývací pokoj, se nachází koupelna s rohovou vanou, umyvadlem, WC a sprchou, pokoje o velikostech 10,08 m2, 11,55 m2, 22,87 m2 a 24,78 m2. Velikosti pozemků u dvojdomů jsou 588 m2 a 618 m2. Zastavěná plocha u dvojdomů činí 113 m2. U samostatně stojící domů jsou dispozice obdobné, viz plánky jednotlivých podlaží, ZP činí 112 m2, plochy pozemků jsou 661 m2, dále 549 m2, 547 m2. Na podlahách budou u části místností dlažby a v některých místnostech stěrka, topení v domě je plynové, v koupelnách podlahové topení. Více informaci a prohlídku domů Vám velice rádi zajistíme.

Obec Rajhradice se nachází asi 12 km jižně od Brna. Dnešní podoba obce vznikla v roce 1951 sloučením bývalých obcí Rajhradice a Loučka. V obci je zaveden plyn, vodovod a telefon, je také částečně zrekonstruována síť nízkého napětí. Rekonstruovány byly budovy obecního úřadu a školy. V roce 2006 byla úspěšně dokončena výstavba podtlakové kanalizace.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů