Novostavby RD 3-5+kk v nové lokalitě Nový Svět

Lokalita: Olomouc - Nový svět
Typizace: od 3+kk do 5+kk
Cena: od 3 600 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Novostavby RD 3-5+kk v nové lokalitě Nový Svět

Prodej samostatně stojících, (solitérních) zděných RD na klíč, na pozemku o výměře 420m2, 14,5x29m.

Plocha a konečný vzhled interiéru i exteriru domu budou v individuálním projektu na míru každému klientovi, cena je včetně pozemku 420m2 a je nakalkulována na dům 5+kk s garážovým stáním o užitné ploše domu 110m2. Cena je také včetně všech standardů, tzn. plovoucí podlahy, dlažba, sanita v koupelně a na WC, obložkové zárubně, dveře...aj. Ceny standartů jsou ve vyšší cenové hladině- samozřejmostí je individuální výběr. Výstavba se nachází na pěkném místě v nové lokalitě na Novém Světě, výhodou je malá vzdálenost od centra města a zeleň v okolí. Cena dle typu a velikosti stavby se může lišit.. Je možné postavit dům větší i menší. Stavbu provádí zavedená stavební firma, včetně zasíťování inženýrskými sítěmi (voda, městká kanalizace, plyn, elektřina). V ceně je kompletní dům na klíč, pozemek, dále příjezdová komunikace ke všem domům, osvětlení, oplocení a úprava pozemku kolem domu. V blízkosti se nachází škola, škola, hřiště, obchod i autobusová zastávka.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů