Nové stylové rodinné domy v Bašti u Prahy

Lokalita: Líbeznice - Bašť
Typizace: 6+kk, 184 m2 užitná plocha, 127 m2 zastavěná plocha
Cena: 6 900 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Nové stylové rodinné domy v Bašti u Prahy

Nové rodinné domy s dispozicí 6+kk s garáží, které jsou polovinou dvojdomu a nachází se v lokalitě rodinných domů v Nové Bašti u Líbeznice, Praha-východ. Plánované dokončení červen 2009.

Dovolujeme si Vám nabídnout nové rodinné domy s dispozicí 6+kk s garáží, které jsou polovinou dvojdomu a nachází se v lokalitě rodinných domů v Nové Bašti u Líbeznice, Praha-východ. K dvoupodlažnímu domu náleží pozemek o velikosti cca 501 m2, celková užitná plocha domu (i s garáží) je 184 m2, zastavěná 127 m2. V 1.NP je k dispozici obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, šatna, koupelna, WC a garáž. Ve 2.NP jsou čtyři ložnice, koupelna a WC. Termín dokončení se plánuje na červen 2009. Lokalita Nová Bašť je velmi dobře dostupná z Prahy (několik linkových autobusů na metro C - Ládví 20 min.), k dispozici je školka, pošta, restaurace, vše ostatní naleznete v sousední obci Líbeznice.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů