Nové cihlové RD na jihu Brna-výborná dostupnost

Lokalita: Měnín -
Typizace: 4+kk
Cena: od 3 185 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Nové cihlové RD na jihu Brna-výborná dostupnost

Měnín - dynamicky se rozvíjející obec s výbornou dostupností do centra Brna po dálnici D2 Brno – Bratislava exit 11 (16km z Brna, 10 min.),nebo autobusová integrovaná doprava .

1. etapa 3 rod.domů(typ A a C) z celkového počtu 32 byla zahájena v září 2007 s termínem dokončení listopad 2008, k nastěhování prosinec 2008. V rámci 1.etapy bylo provedeno kompletní zasíťování všech 32 pozemků včetně páteřní komunikace s napojením na obecní komunikaci. V současné době investor zahajuje další etapu výstavby (typ domů A, C, po dohodě i B a D). Typy rod.domů : „ A “ 1/2 dvojdomku na pozemku : 203 – 413 m2 , ZP 72 m2, užitná pl. 115 m2 , 4+k.k.s možností přístavby krytého stání pro auto (carportu), nebo garáže. Cena při dokončení celého domu na klíč vč. pozemku a platného DPH : od 3 565 000,- Kč ( možnost dokončení jen 1.NP, cena vč. pozemku a DPH od 3 185 000,- ). „ C „ samostatně stojící rod.dům na pozemku : 376 – 603 m2, ZP 76 m2, už.pl. 117 m2, 4 + kk s carportem, s možností vybudování garáže. Cena při dokončení celého domu na klíč vč. pozemku a platného DPH : od 4 300 000,- Kč Po dohodě s investorem je možné řešit ještě dvě další varianty samostatně stojících domů a to typ B a D. Ceny jsou uváděny včetně DPH a pozemku, provizi za zprostředkování neplatíte! Popis : jedná se o klasickou výstavbu dvoupodlažních, nepodsklepených RD z cihelných tvárnic v kombinaci s tepelnou izolací, příčky z pálených příčkovek, stropy z monolitického železobetonu, schodiště monolitické/železobetonové ,obložené keramickým obkladem, zastřešení řešeno zateplenou střechou (tepelná izolace tl. 20 cm), dřevěným krovem s parotěsnou zábranou a difúzní fólií, betonové tašky Bramac. V interiéru jsou na podlahách laminátové plovoucí podlahy, nebo keramická dlažba, okna a vchodové dveře plastové,bílé, vnitřní dveře hladké, ústřední topení - kotel ÚT na zemní plyn, radiátory. IS: elektro 230 a 400 V + rozvaděč, vodovodní + vodoměrná šachta, kanalizace splašková. Možnost nadstandardního vybavení jako: carport (zastřešené parkovací stání), garáž nebo krbový komín.

Místo výstavby : klidná a uzavřená lokalita , ohraničená lužním lesem a Zlatým potokem, s vnitřní sítí komunikací – neprůjezdná. Okolí tvoří z jedné strany zástavba nových RD v obci, z druhé strany protékající“ Zlatý potok“ a lužní les , ukončený vodní nádrží , vzdálenou 5 minut procházky lesem

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů