Nové RD včetně pozemku

Lokalita: Mladá Boleslav - Březno
Typizace:
Cena: od 1 450 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Nové RD včetně pozemku

Jedná se o prodej stavebních parcel (od 750 m2) včetně inženýrských sítí, s možností výběru rodinného domu (150 variant) a jeho realizací "na klíč".

Ke standardům těchto domů patří: vnější i vnitřní přičky zděné cihlovými bloky POROTHERM, střešní krytina BRAMAC, okna plastová pětikomorová, střešní okna VELUX, interiérové dveře včetně obložkových zárubní, plovoucí podlahy, dlažba RAKO.

Březno má dávnou a zajímavou minulost. Je vzdáleno východně od Mladé Boleslavi 8 km. Pozemky se nacházejí na okraji dynamicky se rozvíjející obce s kompletní infrastrukturou. Lokalita zaručuje dostatek sportovního a kulturního vyžití, pracovního uplatnění a služeb. Pohodlné bydlení zajišťuje i kompletní občanská vybavenost - škola, školka, zdravotní středisko atd. Ke sportovnímu vyžití slouží renovovaná budova sokolovny, hřiště s umělým povrchem a nejmladším slouží nově vybudované dětské hřiště. Obec je součástí mladoboleslavských cyklostezek. Lokalita je obklopena lesy a několika památkově chráněnými nemovitostmi.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů