Nízkoenergetické rodinné domy Minice

Lokalita: Kralupy nad Vltavou - Minice
Typizace: 24 RD od 3+kk do 5+kk
Cena: od 3 455 000 Kč do 5 675 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.redot.cz/domy.php?lokalita2=St%F8edo%E8esk%FD&Stredocesky6=M%ECln%EDk&podtyp1=Rodinn%E9+domy&cena_od=&cena_do=&action=filtruj&x=51&y=3
Prodejce:
Nízkoenergetické rodinné domy Minice

Připravili jsme pro Vás první etapu projektu moderního rodinného bydlení v kontaktu s přírodou v lokalitě Kralupy nad Vltavou - Minice. V této první etapě je na prodej celkem 24 zasíťovaných a ke stavbě 24 samostatně stojících rodinných domů kompletně připravených pozemků. Protože chceme respektovat Vaše vysoké nároky na bydlení, připravili jsme pro Vás větší pozemky, na kterých se Vy, noví majitelé, nebudete cítit stísněně. Celý projekt spočívá ve vybudování všech dostupných inženýrských sítí (vodovod, dešťová a splašková kanalizace, elektřina, plynovod, telefon) dostatečně dimenzovaných příjezdových komunikací, veřejného osvětlení a chodníků, rozparcelování jednotlivých pozemků a jejich oplocení. Výstavba jednotlivých domů je předmětem další dohody.


Lokalita pro tento projekt je vybrána s maximální citlivostí tak, aby bylo možné skloubit velmi moderní bydlení s romantikou této lokality. Noví majitelé rodinných domů tak mají jedinečnou příležitost bydlet v opravdu moderních domech a využívat jejich komfortu a přitom být v bezprostředním kontaktu s přírodou (les mají doslova na dosah ruky), zástavbou venkovského typu a současně bydlet nedaleko centra města Kralupy. A to všechno za velice rozumné ceny. Minice, a tedy lokalita zvolená pro tento projekt se rozkládají na jižním okraji Kralup nad Vltavou, tedy na opačném konci města než je průmyslová zóna.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů