Nízkoenergetické domy - Vrbová Lhota u Poděbrad

Lokalita: Vrbová Lhota u Poděbrad -
Typizace:
Cena:
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Nízkoenergetické domy - Vrbová Lhota u Poděbrad

Dovolujeme si Vám nabídnout 4 dvojdomy na pozemcích 400 m2 v obci Vrbová Lhota.

Centrální místností v domě je prostorný obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a výstupem na terasu. V horní části domu jsou tři samostané pokoje a plně vybavená koupelna /rohová vana, sprchový kout, dvě umyvadla/. Záchod s umyvadlem je v domě na každém patře a je vždy oddělený. V 1. podlaží technická místnost. Celková koncepce prostoru k využití je pro početnou rodinu /užitná plocha domu 134 m2 + 13 m2 užitná plocha půdy + kryté garážové stání 28 m2 a terasa 10 m2 se zahradou/. Podlahové vytápění v domě a příprava na krb zajišťje dostatečný tepelný komfort a to při minimálních nákladech. Domy jsou dokončeny.


Vrbová Lhota leží 1 km od sjezdu D11/exit 34/ s dobrou dostupností jak do přilehlých Poděbrad, tak do Prahy. V přilehlém okolí lesy, jezera, koupání... V obci kvalitní mateřská i základní škola, obchod, sportovní hřiště /fotbal, volejbal, tenis.../.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů