Nízkoenergetické domy 4+1+G s už. plochou 148 m2

Lokalita: Nehvizdy -
Typizace: od 3+1 do 5+1
Cena: od 4 670 000 Kč do 5 140 000 Kč
Typ: Rodinný dům
Poznámka: V termínu od 11.7. do 30.8.2009 bude vzorový dům otevřen každou sobotu od 14.30 do 18.00hod.
WWW: http://www.uniga.cz/rodinne-domy-praha.htm
Prodejce:
Nízkoenergetické domy 4+1+G s už. plochou 148 m2

Městys Nehvizdy leží v těsném sousedství hl. města Prahy, pouhých 8 km od Horních Počernic, na trase Praha – Poděbrady. Místo výstavby se nachází v klidové části obce podél ulice Do Nehvizdek, kde navazuje na původní zástavbu. Vynikající dopravní dostupnost do Prahy jak autem, tak autobusem Pražské integrované dopravy (18 min. na metro Černý Most).
V létě k nastěhování - domy B7 a C3 budou v průběhu měsíce srpna 2009 zkolaudovány a kompletně vybaveny, vč. podlahových krytin, vnitřních dveří s kováním, obkladů, dlažeb a kuchyňské linky s vestavnými spotřebiči, umožňující okamžité nastěhování. Domy 4+1 s obytným podkrovím, garáží, zahrádkou a vlastním plynovým vytápěním. Praktická dispozice, dostatek úložných prostor.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů