Nízkoenergetické bydlení Nové Polerady

Lokalita: Nové Polerady -
Typizace: 28 RD, 5+kk
Cena: od 5 064 475,- Kč do 6 321 380,- Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.novepolerady.cz/
Prodejce:
Nízkoenergetické bydlení Nové Polerady

Hledat v dnešní době architektonicky a vkusně řešené bydlení v rodinném domku nedaleko Prahy není věc snadná. Projekt Nové Polerady toto hledání ukončuje. Právě v něm nalezne klient kombinaci urbanisticky promyšlené výstavby a současně solidní moderní dům s velkým pozemkem a ideální orientací na jih nebo východ. Energeticky se jedná o domy úsporné, což jistě docení každý klient v horizontu dalších desítek let. Toto vše se nalézá v klidném prostředí obce nacházející se v okresu Praha-východ v dostatečné vzdálenosti od jakéhokoliv ruchu dálnice nebo závodu, přesto komunikačně dobře napojené na Prahu a další přilehlá města.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů