Nad Kocandou

Lokalita: Zdiměřice -
Typizace: 11 RD
Cena:
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Nad Kocandou

Zdiměřice se nachází v atraktivní lokalitě při jihovýchodním okraji Prahy, mezi obcemi Průhonice a Jesenice. V místě a jeho nejbližším okolí je plná občanská vybavenost.

Neobvyklý developerský projekt pro náročnější klienty, kteří chtějí prakticky a příjemně bydlet. Tyto vlastnosti jsou zaručeny výběrem lokality a velikostí pozemků - od 1000 m2 do 1500 m2.

Na každém pozemku bude vystavěn dvoupodlažní rodinný dům s užitnou plochou okolo 180 m2. Architektonický návrh a použité typy materiálů budou vycházet z individuelních požadavků klienta.

Tři etapy : 1.etapa (02/2009)- dokončení zasíťování, 2.etapa- zhotovení domu, hrubé stavby dle architektonického návrhu, 3.etapa - dokončení domu, zařízení interiéru

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů