Na zeleném vršku

Lokalita: Velké Popovice - Brtnice
Typizace: 19 RD, 5+kk
Cena: od 9 330 000 Kč do 11 390 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.proctus.cz/rodinne-domy-brtnice-o-projektu.html
Prodejce:
Na zeleném vršku

Projekt „.Na zeleném vršku“ představuje atraktivní architektonický komplex 19 rodinnýh domů, které jsou umístěny do klidného venkovského prostředí na okraji obce Velké Popovice, v části Brtnice, okres Praha-východ (sjezd z dálnice D1 na 15,5 km od Prahy). Autem z centra Prahy cesta trvá cca 20 min.Lokalita se nachází ve vyjímečně krásné, kopcovité krajině Přírodního parku Velkopopovicko, který je ceněn pro svou relativní neporušenost zemědělskou velkovýrobou, průmyslem a chatařením. Další výstavba rodinných domů je na území přírodního parku omezena a regulována.Území pro rodinné domy je situováno na vrcholu návrší, které uzavírá napříč údolí potoka a zároveň umožňuje budoucím obyvatelům výhled do širokého okolí. Severní část návrší je ohraničena pásem lesa, východní část loukami. Obec Velké Popovice s 1 926 obyvateli poskytuje plnou občanskou vybavenost – mateřská škola, základní škola, základní umělecká škola, zdravotní středisko, lékárna, zimní stadion, dobré pivo v sedmi místních hospodách, koupání, veterinář. Tato oblast nabízí také nepřeberné množství aktivit pod širým nebem - cyklistika, houby v lese, golf ve Štiříně, jezdectví, tenis v Jesenici nebo Říčanech. Více informací o obci na www.obec-velkepopovice.cz.
V této oblasti si svoje sídla vystavěli i nejbohatší čeští podnikatelé, Velké popovice-Brtnici si oblíbila rodina Komárků a nedaleké Průhonice pan A.Babiš a P.Kellner.


Celkem 19 rodinných domů je umístěno na pozemcích o velikosti od 1004 – 1628 m2 s dostatečnými odstupy, aby poskytovali svým obyvatelům dostatek soukromí.Navržené moderní architektonické a materiálové řešení přibližují objekty tradiční zástavbě české krajiny s použitím přírodních obkladů (dřevo, kámen, režná cihla, keramická dlažba) s hladkými omítkami a keramickou krytinou na střechách. Na projektu se podílelo pět architektů autorského kolektivu Ing.Arch.Ivana Hnízdila, arch. atelier REAL Design http://www.arch.cz/hnizdil.Domy jsou navrženy tak, aby zapadaly do české krajiny venkova a zvenku působily elegantně, jednoduše. Z velkého množství jejich návrhů jsme vybrali 9 typů, které se od sebe odlišují vnitřním uspořádáním, v barvě fasády a v použitých obkladových materiálech, takže každý dům je vlastně originál.

Na stavbu rodinných domů jsou použity pouze přírodní, kvalitní materiály – obvodové zdivo Porotherm 440, dřevěná okna, měděné okapy. Domy jsou zděné tradiční technologiíí, vnější stěny jsou z broušených keramických bloků Porotherm 44 cm CB (přesné zdění). Tyto cihly splňují vysoké nároky na tepelný odpor a tepelnou akumulaci tepla. Dům tak má schopnost naakumulovat teplo, zároveň dýchá a je příjemný pro život.
Rodinné domy jsou prošpikovány moderními technologiemi pro pohodlný život
- centrální vysavač od společnosti Sot-Eko,
- elektronický zabezpečovací systém s plášťovou ochranou Jablotron
- tepelná čerpadla Viessmann s podlahovým vytápěním s programováním teploty
-satelitní a TV rozvody ve všech obytných místnostech
- vjezdová vrata a vrata od garáže na dálkové ovládání Hormann.
Každý dům je již oplocen, okolo plotu osázen živý plot z habru, pozemek zatravněn, svahy zpevněny popínavými keříky. Dešťová voda je svedena do nádrže, ze které může být použita na zalévání.
Od ČEZu jsme pro Vás již vyřídili sníženou sazbu na dodávku elektřiny pro tepelná čerpadla a tím i pro spotřebu celého domu, což obnáší velkou finanční úsporu.

Vnitřní uspořádání každého rodinného domu je navrženo pro pohodlné bydlení velké rodiny s nezbytným zázemím, umístěným v podzemním podlaží. Největší místností v domě je obývací pokoj s velkými francouzkými okny pro dostatek slunečních paprsků se vstupem přímo na terasu. Pro romantické chvíle při praskání dřeva je nezbytnou součástí krb. V přízemí domu je vždy šatna, sanitární zařízení, kuchyňský kout, pracovna.
V prvním patře je prostorná ložnice se soukromou koupelnou pro rodiče, pokoje pro děti, koupelna pro celou rodinu, šatna.Rozvody TV a satelitu jsou ve všech obytných místnostech.

Všechny domy jsou zcela podsklepeny. V podzemním podlaží se nachází garáž pro 2 auta, technická místnost se strojovnou tepelných čerpadel, sanitární zařízení, místnost pro pračku a sušičku, prostor pro zahradní nářadí nebo dílnu pro kutily, popř.pro saunu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů