Moderní nízkoenergetické RD ve Hvozdnici u Prahy

Lokalita: Hvozdnice -
Typizace: 9 RD od 165m2 do 245m2
Cena: od 5 100 000 Kč
Typ: Rodinný dům
Poznámka: Velikost pozemků. 1100-1450 m2
WWW: http://www.dsk.cz/
Prodejce:
Moderní nízkoenergetické RD ve Hvozdnici u Prahy

Všechny domy budou vybaveny teplovzdušným vytápěním a komfortním větráním s rekuperací tepla. Energii pro vytápění a ohřev teplé vody bude dodávat tepelné čerpadlo (lze použít typ s možností reverzního chodu pro chlazení v letních měsících) s integrovaným zásobníkem tepla. Toto řešení umožní nejenom ekonomické vytápění domu, ale zároveň odstraní obrovský problém současných tzv “dobře“ navržených a provedených staveb, kde přirozená výměna vzduchu v interiéru klesá hluboko pod hygienické minimum, čímž rostou koncentrace škodlivin ve vzduchu a vede k výskytu plísní a to vše se silně negativními důsledky pro lidské zdraví.


Stěny domů budou provedeny z keramických děrovaných cihel. Obvodové stěny budou zatepleny 14 cm „ open plus“ fasádním systémem od firmy Baumit, který se vyznačuje o 20 % lepšími tepelně izolačními vlastnostmi oproti tradičnímu zateplovacímu systému z fasádního polystyrenu a o řád nižším difuzním odporem - tedy podobným, jaký mají výše uvedené keramické bloky. Domy si tak zachovají výhody klasických zděných domů se svými akumulačními schopnostmi i možností regulovat vlhkost v interieru „domy budou tzv. dýchat“.

Zároveň ale získají vynikající tepelně izolační vlastnosti obdobné dobře navrženým a provedeným dřevostavbám, ale bez ztrát nechtěnou infiltrací a navíc s dlouhou životností.

obec leží v nádherné krajině (lesy, Slapy cca 10 km) využívané hojně k rekreaci a přitom je vzdálená od Prahy necelých 10 km
- v obci jsou základní služby (obchod, restaurace, pošta), ostatní vybavenost je ve 2 km vzdálené Davli a 10 km vzdálené Zbraslavi
- spojení s Prahou je zajištěno přímou autobusovou linkou 314 každou hodinu přes Davli a Zbraslav na Smíchov, nebo autem přes Měchenice na Zbraslav, kde se bude možné napojit na budovaný okruh okolo Prahy (bude dokončen v roce 2010).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů