Luxusní dvojdům v Chotíkově u Plzně

Lokalita: Chotíkov -
Typizace: 5+kk, 195m2 202m2
Cena: 6 650 000Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.bytyzapad.cz/nabidka/detail/100106, http://www.bytyzapad.cz/nabidka/detail/100105
Prodejce:
Luxusní dvojdům v Chotíkově u Plzně

Naše společnost nabízí dva luxusní rodinné domy v jednom z nejmodernějším stylu současné doby, v Chotíkově u Plzně. Nově i možnost dřevostavby!

Dva domy, každý o celkové výměře 180 m2, se nachází na pozemku spíše jihozápadním, mírně svažitém, o celkové výměře 2.127 m2, včetně společné příjezdové komunikace. Pozemek bude rozdělen na dvě přibližně stejné části se zajímavě a atraktivně vymodelovaným terénem. Stavební prvky: základy betonové B15, izolace Schomburg, zdivo - příčky - Porotherm broušená cihla 40 cm, sádrokarton, krov - kombinace vazníkový a tesařsky vázaný, krytina Bramac, pozink Cu, zateplovací Stomix systém + disperzní omítka, vnitřní Hasit omítka, šestikomorová okna Deckplast, sekční garážová vrata Hornmann, dřevěné samonosné schodiště, kuchyňská linka na míru na přání, kotel plynový turbo Vailant, topná tělesa, alter. podlahové elektr.vytápění, dveře SAPELI, plovoucí podlahy EPHER dub/buk/třešeň, dlažba RAKO - Lucie, obklady RAKO - Lucie, vana Tieko - acryl klasik 150 atd. Vše dle přání zákazníka. Zdarma terénní úpravy, a kompletní předání domu včetně všech tech.zkoušek a kolaudace. Projektová dokumentace a úplný rozpočet k nahlédnutí v realitní kanceláři. Naše společnost zajišťuje individuální harmonogram financování daného domu, včetně případné návaznosti s prodejem Vašich nemovitostí. Pro naše klienty poradenství a jiné výhody. Pro bližší informace ohledně ceny, prohlídky pozemku, či jiné, kontaktujte makléře na níže uvedeném mobilním telefonu..

Domy se nacházejí v nové části města Chotíkov, vzdálené pouhé dvě minuty od kraje Plzně, okres Plzeň - Sever. Na výjezdu z Plzně směrem na Chotíkov je supermarket Globus, čerpací stanice a nedávno byla zahájena výstavba dalšího plzeňského zimního stadionu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů