Lešany Resort

Lokalita: Lešany -
Typizace: 114 ŘRD, 6+1
Cena: od 2 820 000 Kč do 3 540 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.anglickyresort.cz/lesany.php
Prodejce:
Lešany Resort

Lešany se nacházejí ve Středočeském kraji přibližně 22 km severně od Prahy. Obec je svou polohou dobře dostupná z Prahy a to hlavně z Prahy 6 , 7, 8 a 9. Dále pak z Kralup nad Vltavou 2km, z Kladna 18 km a z Mělníka 25 km. Lešany svou polohou zaručují výbornou dopravní dostupnost. Nedaleko je dálnice D8 ( 7 km ) vedoucí z Prahy Letňan do Teplic, kde se v současné době dokončuje projekt propojení této dálnice s Drážďany ( 150 km ), kde je již dálníční uzel s celou západní Evropou. Z druhé strany Lešan pak vede rychlostní komunikace R7 ( 11 km ) mezi městy Praha a Slaný. Rychle dostupné je z Lešan i Letiště Praha, Ruzyně ( 22 km ).

Nabízíme Vám 114 řadových rodinných domů o velikosti 6 + 1 a užitné ploše 157m2 v provedení holodům za ceny 2,82 milionu Kč a v exkluzivním dokončení za ceny 3,54 milionu Kč.

Domy jsou situovány na pozemcích o velikosti v rozmezí 172m2 až 387m2. Nacházejí se v krásném prostředí obce Nelahozeves - Lešany, obklopené přírodou a přitom s dobrou dostupností do Prahy i dalších okolních měst. A to nejen automobilem, ale i běžnými hromadnými dopravními prostředky. V případě dostatečného zájmu nových majitelů domů, bude součástí výstavby 114 řadových rodinných domů v Lešanech vybudování centra občanské vybavenosti (osmá etapa), které se bude nacházet přímo vedle vašeho bydlení

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů