Královské bydlení Slaný

Lokalita: Slaný - Kvíček
Typizace: 11 domů
Cena: od 3 962 500 Kč do 5 142 000 Kč
Typ: Rodinný dům
Poznámka: Poslední 3 domy na prodej
WWW: http://www.kralovskebydleni.cz/
Prodejce:
Královské bydlení Slaný

Pokud vyžadujete od svého domova pohodu, kvalitu, originalitu, přírodu a přitom veškerou sociální vybavenost v bezprostřední blízkosti, pak jste na správné adrese Královského bydlení v královském městě Slaný.

Projekt čítá pouze 15 rodinných domů v klidné lokalitě Kvíček a přitom nedaleko centra města. Architektura domů odpovídá současné náročnosti klientů a stejně tak zasazení projektu. Příroda je přímo u domu, jako majitelé domu máte k dispozici v rámci tohoto projektu i malý vzrostlý les a přitom jste jen kousek do školky, školy, gymnázia, historického centra města, na Slánskou horu, zámek, na nákupy do supermarketů, do divadla, bazénu, letního i klasického kina, fit cetra, sportovní haly, na tenisové kurty, zimní stadion, autobusové i vlakové nádraží, do vináren a restaurací, na hvězdárnu, na slavnou plochou dráhu, do letecké školy, aeroklubu, na fotbal a dokonce i na golf.

Cesta do hlavního města Prahy Vám nepotrvá déle než půl hodiny. Veřte, že projekt Královské bydlení Vás skutečně překvapí stejně jako samotné město Slaný. Žijte a bydlete jako královská rodina v královském městě. Prohlédněte si projekt, nebo nahlédněte do města Slaný.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů