Komplex rodinných domů Stara Huť

Lokalita: Dobříš - Stará Huť
Typizace:
Cena: od 5 362 400 Kč do 7 070 600 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Komplex rodinných domů Stara Huť

V obci Stará Huť u Dobříše probíhá výstavba nového komplexu rodinných domů.

Jedná se o 70 stavebních pozemků. Na 44 z nich v současné době probíhá výstavba domů, další stavební pozemky jsou na prodej pro individuální výstavbu. Všechny pozemky jsou napojeny na sítě: elektřinu, plýn, vodu, kanalizaci spláškovou a déšťovou. Ke všem pozemkům bylo vydáno stavební povolení. V místě jsou asfaltové cesty. 44 domy budou zkolaudovány v roce 2009.


Stavební parcely jsou součástí obce Stará Huť u Dobříše. Ta se nachází 40 km na jih od Prahy, respektive 120 km od Karlových Varů, či 120 km od hranic s Německem a Rakouskem. Rekreační oblasti Slapské a Orlické přehrady na řece Vltavě začínají 10 km odtud. Toto krásné místo bez průmyslových komplexů, s nadmořskou výškou okolo 350 m, je obklopeno čistou přírodou plnou lesů, rybníků a krásných zákoutí. http://dobris-starahut.ee/user_images/Praga-250.jpgPohodlné spojení s Prahou autem po čtyřproudové rychlostní komunikaci ( 20 – 30 min.), autobusem (frekvence cca každých 20 minut), případně vlakem. V místě samém se pak nachází veškerá infrastruktura: školka, základní a střední školy, učiliště, zdravotnická zařízení, lékárny, kompletní obchodní síť, restaurace, sportovní a kulturní zařízení a památky. Krátkou pěší procházkou dosáhnete zámek Dobříš s jedinečnou francouzskou zahradou a mnohahektarovým anglickým parkem. Oblíbeným turistickým místem je i nedaleká Čapkova Strž s muzeem spisovatele Karla Čapka a jeho bratra Josefa. Lokalita námi nabízeného místa je spojením veškerých možných výhod pro trvalé bydlení, dojíždění do práce a vašich představ k rekreaci.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů