Komplex bytových a rodinných domů

Lokalita: Hrušky - Zahajka
Typizace: 1+0 - 4+kk, 43m2 - 99 m2
Cena: od 1 383 929 Kč do 3 051 749 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.realspektrum.cz/novostavby/byty/hrusky-zahajka-bytove-a-rodinne-domy/dum-A/
Prodejce:
Komplex bytových a rodinných domů

Prodej výstavby 34 rodinných domů a 43 bytů v obci Hrušky, která se stává atraktivní lokalitou. Nové bydlení 5 km od Břeclavi.Výstavba logistických a obchodních center, pravidelné autobusové spojení do Břeclavi, bezprostřední nájezd na dálnici Brno-Bratislava.
Obec Hrušky se nachází 8 km severovýchodně od Břeclavi v rovinaté, jen místy zvlněné krajině v nadmořské výšce 175 m. Geomorfologicky je celý katastr obce součástí Dolnomoravského úvalu.

Obec Hrušky se stává atraktivní lokalitou. Nové bydlení 5 km od Břeclavi. Výstavba logistických a obchodních center, pravidelné autobusové spojení do Břeclavi, bezprostřední nájezd na dálnici Brno - Bratislava.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů