Kladno Rozdělov Novostavba 5+1 s garáží

Lokalita: Kladno - Rozdělov
Typizace: 5+1 s garáží
Cena:
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Kladno Rozdělov Novostavba 5+1 s garáží

Novostavba zděného rodinného domu na pozemku o výměře 1094m2 v exklusivní lokalitě u lesa, nyní ve fázi výstavby. Nově vznikající zástavba rodinnými domy.

Jedná se o nepodsklepený přízemní rodinný dům s obytným podkrovím, součástí přízemí je garáž. Dům je nyní ve fázi výstavby.

Předpokládaný termín dokončení výstavby domu 2.pololetí 2009. Je vystavěn z tvárnic porotherm. Dům bude dokončen včetně střešní krytiny Bramac, oken, vnitřních omítek, rozvodů elektřiny, vody, plynu, ústředního topení, plynového kombinovaného kotle. Ostatní dokončovací prvky si řeší kupující dle svých požadavků sám, nebo dále prostřednictvím prodávajícího (podlahové krytiny, dlažby, obklady, sanita, baterie, vnitřní dveře apod.).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů