Jižní Stráň - Březiněves-K novému RD nový Mercedes

Lokalita: Praha 8 - Březiněves, V Křepelkách
Typizace: 5+kk od 352m2 do 363m2
Cena: od 5 606 700 Kč do 6 170 600 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.jiznistran.cz/pages/cz/default.aspx
Prodejce:
Jižní Stráň - Březiněves-K novému RD nový Mercedes

Jižní stráň, projekt 34 rodinných domů v Praze 8 Březiněvsi, českého developera CPI. Na první pohled zaujmou především neobvyklou architekturou vysoké úrovně s použitím moderních keramických zdících materiálů a kvalitním standardním vybavením. Celková koncepce projektu nabídne příjemné bydlení s jednotnou tváří, kde můžete relaxovat a užívat si života.

Rodinné domky jsou dvoupodlažní s kombinací šikmé i ploché střechy. Přízemí tvoří obytný prostor s velkými okny a prosklenými plochami, které vyplňují i rohy obvodových zdí a vytvářejí přirozené propojení vnitřních prostor a zahrady. Tyto prosklené prvky doplňují i interiéry v patře, klidové části domu. Rohová prosklení také odlehčují hmotu obvodového zdiva a vytvářejí tak velmi vzdušnou atmosféru.

Největší předností projektu Jižní stráň je bydlení v přírodě. Developer však myslel při výběru místa i na snadnou dostupnost k veškeré vybavenosti. Školy, školky a zdravotnická zařízení jsou v Ďáblicích, dostupné do 5 minut automobilem. V blízkých Letňanech najdeme vše, co k modernímu životu patří: nákupní centrum s galerií, multikino, aquapark, sportovní centrum.
Přehledová tabulka

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů