Jabloňové sady, Holubice u Brna

Lokalita: Holubice u Brna - Jabloňové sady
Typizace: od 4+1 do 6+1, 147,5 m2 nebo 181,8 m2
Cena: od 4 172 929 Kč do 9 653 650 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.jablonove-sady.cz/
Prodejce:
Jabloňové sady, Holubice u Brna

Výstavbou vznikne 45 řadových rodinných domů i samostatně stojících vilek.Všechny domy mají místo na parkování, zahradu, terasu nebo zastřešené posezení. Na výběr je ze čtyř typů rodinných domů o 2.NP nebo 3.NP se sedlovou nebo pultovou střechou. RD typ ,,A,, - jedná se o řadový rodinný dům o 3.NP s pultovou střechou,se stáním pro dvě auta, dispozičně řešený jako 5+kk V 1.NP je zádveří a schodiště do patra, zbytek přízemí je využit na jako parkovací stání pro dvě auta, ale po menších úpravách je možné jej předělat na nebytový prostor k drobnému podnikání, garáž, atd. Ve 2.NP je chodba, WC, obývací pokoj ,kuchyně a jídelna ,ze které je vstup na lodžii A ve 3.NP jsou tři pokoje, šatna, koupelna. Pozemek v rozmezí 221 - 452m2 RD typ ,,B,, - jedná se o řadový rodinný dům o 2.NP se sedlovou střechou, garáží, dispozičně řešený jako 4+1. tyto řadové domy mají společnou pouze stěnu od garáže, nikoliv stěnu od obytných prostor. V 1.NP je garáž, zádveří, hala, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, sklad, WC, z obývacího pokoje je přímí vstup na zahradu a zastřešené posezení, skýtající tolik žádané soukromí Ve 2.NP. jsou tři pokoje, prostorná koupelna a chodba Pozemek v rozmezí 365 - 495m2. RD typ ,,C,, - jedná se o řadový rodinný dům o 2.NP se sedlovou střechou, zastřešeným parkovacím stáním před domem a malou kolnou , dispozičně řešený jako 5+kk. V 1.NP je zádveří, šatna, WC, obývací pokoj, jídelna, kuchyně, komora, před domem malá kolna a zastřešené stání. Ve 2.NP jsou tři pokoje, koupelna a chodba. Pozemek v rozmezí od 290 - 437m2. RD typ ,,D,, - jedná se o samostatně stojící prostornou vilu o 3.NP s dvojgaráží, terasou a pultovou střechou, dispozičně řešený jako 6+kk. vila je zajímavě architektonicky i designově řešená. V 1.NP je dvojgaráž , zádveří a schodiště do patra. Ve 2.NP je chodba, WC, prádelna, šatna, prostorný obývací pokoj, jídelna a kuchyně. Ve 3.NP jsou tři pokoje, koupelna a terasa. Pozemek v rozmezí 1284 - 2386m2.

V jižní části obce Holubice , kde ještě nedávno stál rozlehlý ovocný sad vyrůstá 45 domů pro komfortní rodinné bydlení. Všechny domy mají standardní dispozice 4+1 až 6+kk. Lokalita je dostatečně blízko hlavních silničních i železničních tahů pro pohodlné a rychlé cestování kamkoliv, a zároveň dostatečně daleko pro zachování čistého a nerušeného prostředí. Občanská vybavenost vzhledem k velikosti obce je dobrá - mateřská škola, základní škola , lékaři, restaurace, obchod, pošta, možnost sportovního vyžití jak na hřišti tak v nově zbudované tělocvičně. V 6 km vzdáleném Slavkově u Brna najdeme kompletní síť obchodu a služeb, mateřské školy, základní školy, praktické i odborné lékaře, pošta , restaurace, koupaliště, vyhledávané golfové hřiště, zámek s nádhernou zahradou, kde se konají různé kulturní akce, kino.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů