Hrušovany u Brna - výstavba nízkoenergetických RD

Lokalita: Hrušovany u Brna -
Typizace: od 91m2 do 108m2
Cena: od 2 790 000 Kč do 4 011 400 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Hrušovany u Brna - výstavba nízkoenergetických RD

Výstavba samostatných i řadových nízkoenergetických domů na pozemcích 270 - 850 m2. Ceny domů od 2.250.000,-Kč+DPH a pozemků 1700,-Kč/m2. Celková cena vč.pozemku, sítí, a DPH od 2.790.000,- tis.Kč!

Hrušovany u Brna - na okraji obce směrem na Židlochovice. Dobrá dopravní dostupnost z Brna, cca 17 km, velmi dobré vlakové spojení. Obec s občanskou vybaveností: Po rekonstrukci bývalých jeslí vzniklo moderní zdravotní středisko, s ordinacemi šesti lékařů – dva praktičtí lékaři, gynekolog, internista, dětská lékařka a stomatolog. V budově je také lékárna. Poskytování zdravotnických služeb je na výborné úrovni. Obchody a volný čas: síť obchodů, mateřská škola (tři třídy) a základní škola T. G. Masaryka. Ve volném čase mohou obyvatelé obce využívat sportovní areál a sportoviště místního Sokola, knihovnu. Existují zde různé spolky a sdružení občanů. K rekreaci je hojně využívána okolní příroda se dvěma rybníky. Rozsáhlá rovinatá krajina přímo vybízí k delším turistickým výletům – Palavské vrchy, Mušovská jezera a další Nejvýznamnějšími firmami působícími v obci jsou YTONG, a. s. - výroba porobetonových tvárnic a ROMIKA INDUSTRIES, a.s. - výroba obuvi. Největším průmyslovým objektem v obci je bývalý BOTEX, a.s., tato budova tvoří dominantu Hrušovan u Brna.

Stavba dokončena do 3 měsíců od uzavření budoucí kuppní smlouvy a zaplacení rezervačního poplatku.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů