Horní hájek

Lokalita: Dolní Beřkovice - Horní hájek
Typizace: obestavěný prostor od 328 m3 do 661 m3
Cena: od 2 541 900 Kč do 4 642 100 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.infinex.cz/developerske-projekty/horni-hajek.html
Prodejce:
Horní hájek

Horní hájek je nový obytný soubor přímo začleněný do obce Dolní Beřkovice s přímým výjezdem k Mělníku a dálnici D8 a v těsné blízkosti rozsáhlého zámeckého parku. Mělnicko je pro obyvatele velmi atraktivní region s výbornou dostupností Prahy a současně poskytuje mnoho příležitostí pro relaxaci díky blízkosti chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Do této lokality byl na konci roku 2008 zapracován projekt Horní hájek, který zcela unikátním způsobem splňuje požadavky na kvalitní a zároveň ekonomické bydlení.
Autor projektu respektoval nadstandardní požadavky a výsledkem je bydlení venkovského typu v blízkém dosahu městské infrastruktury. Do projektu zařadil nejenom domy, které jsou velmi populární pro příznivý poměr pořizovací ceny a užitné hodnoty, ale i změnil skladbu použitých materiálů a technologií pro dosažení nejvýhodnějšího poměru mezi pořizovací cenou a ročními provozními náklady. Výsledkem je zcela unikátní typ rodinného domu, který nazýváme EKO-DŮM.

Obytný soubor Horní hájek je v se nachází v klidné části obce Dolní Beřkovice nedaleko Mělníka. V obci s více než 1300 obyvateli je mateřská školka, která prošla v roce 2007 rozsáhlou rekonstrukcí, dále základní škola pro 300 žáků s družinou, školní jídelna, pošta, zdravotní středisko, lékárna, obchody a restaurace s možností bezbariérového přístupu. Obec Dolní Beřkovice nabízí také bohaté sportovní vyžití a to zejména díky fotbalovému hřišti, novým tenisovým kurtům a dětskému hřišti. Dominantou obce je zámek ze 17. století a park s mnoha okrasnými dřevinami, který je v rámci projektu La Sophia přestavován na konzervatoř. Nedaleko se nachází rozsáhlé vodní plochy, které jsou využívány k rekreaci a zájemcům o procházky a cykloturistiku jistě neunikne známé Kokořínské údolí.

Lokalita se nachází nedaleko okresního města Mělník, které je dosažitelné do 8 min. Dálniční sjezd D8, který je vzdálen 16 km, zpřístupňuje Prahu do 30 min. Dalšími městy dosažitelnými do 15 min. jsou i Štětí a Roudnice nad Labem. Mimo dopravy osobním automobilem mohou obyvatelé využívat pravidelné autobusové linky a železniční stanici na trati Praha – Ústí nad Labem.
Na první pohled je zřejmé, že zájemce získá rodinný dům přesně odpovídající jeho požadavkům. Přestože výstavba konkrétních domů probíhá etapovitě na přesně daných pozemcích, tak interiéry jsou dokončeny až po dohodě s konečným zájemcem. Tím je možné zcela vyhovět požadavkům na barevné provedení, kvalitu použitých materiálů a samozřejmě i konečnou cenu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů