Hledík

Lokalita: Pardubice - Staré Hradiště
Typizace: 4+1 - 6+1
Cena: 2,9 - 5,2 mil. Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.kabinvest.cz/index.php
Prodejce:
Hledík

Společnost KAB invest s.r.o. Vám nabízí bydlení v Pardubicích v rodinných domcích v oblasti Starého Hradiště v nově budované lokalitě "Na Hledíku".

Je pro Vás k dispozici 42 pozemků s plánovanou výstavbou typových rodinných domů. Vybrat si můžete ze 6 typů objektů dle Vašich potřeb i finančních možností.

Z Vašeho nového domova se velmi lehce dopravíte do centra města Pardubic. Cesta do nedalekého Hradce Králové není omezována žádnými dopravními uzly.

V blízkém dosahu jsou obchodní střediska, koupaliště Cihelna, sportovní a relaxační centra, základní i mateřská škola, Univerzita Pardubice a další.

Široké okolí patřící do Polabské nížiny je protkáno síti cyklostezek a je právem považováno za rekreační oblast. Tomu všemu vévodí místní dominanta gotický hrad Kunětická hora.

Chcete žít v jednom z nejklidnějších míst na Pardubicku a přitom mít vše po ruce?

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů