Herink - Prodej moderních novostaveb RD

Lokalita: Herink -
Typizace: obestavěný prostor: od 412 m3 do 979 m3
Cena: od 4 424 800 Kč do 5 722 600 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.liberalreality.cz/developerske-projekty/48-domy-herink-posledni-3-rodinne-domy-nadstandardni-bydleni.htm
Prodejce:
Herink - Prodej moderních novostaveb RD

Projekt výstavby osmi rodinných domů Herink je součástí většího územního celku rozvíjející se obce Herink. Nové domy v obci Herink nabízí více než jen místo k bydlení. Klidné a příjemné prostředí k odpočinku po náročné práci, překrásná přírodní scenérie, která se nachází v těsné blízkosti obce.
Nabízíme RD o zastavěné ploše od 156,59 - 226,94 m² na pozemcích o výměře od 612 - 693 m².

Obec Herink se nachází v blízkosti Průhonic, Dobřejovic a Jesenice, které společně nabízejí širokou škálu služeb, možností využití volného času a veškerou občanskou vybavenost. Jedná se o školy, školky, nákupní centra, sportoviště, zdravotnická zařízení a v neposlední řadě i Průhonický park pro rodinnou relaxaci. Aktuálně v Čestlicích otevřeli největší aquapark v Praze, v Říčanech je dokončeno nové víceúčelové hřiště, plánuje se výstavba nové základní školy, rekonstrukce zimního stadionu a obnova místního koupaliště.

Doprava jízda autem do centra Prahy trvá pouhých 25 minut a autobusové linky Pražské integrované dopravy Vás za 30 minut dopraví přímo ke stanici metra Opatov.

--------------------------------------------------------------------------------

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů