Galant 3 - Rezidenční celek Obříství

Lokalita: Obříství -
Typizace: obest. prostor 144m2
Cena: 3 890 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.lvcorrect.cz
Prodejce:
Galant 3 - Rezidenční celek Obříství

Celý areál je dokončen a zkolaudován... Poslední 3 volné řadové domy. Nastěhujte se do řadových rodinných domů s vysokým standardem provedení za velmi příznivé ceny včetně pozemku..

Celek řadových rodinných domů byl zpracován v návaznosti na nejmodernější urbanistické koncepce, které směřují k maximální možné kvalitě a vysokým standardům za současného zachování finanční dostupnosti. Základní myšlenkou tohoto typu zástavby je stavební nenáročnost umožňující zachování přijatelné cenové hladiny , a přesto nabízející soukromí vlastní ozeleněné plochy a vysoký standard autonomního obytné atriové části s parkovou úpravou, přístupovými komunikacemi a parkovacími místy pro každý rodinný dům.

Lokalita Obříství byla vybrána především s ohledem na kompletní občanskou vybavenost s moderním areálem základní školy, školky a jeslí a vynikající dopravní dostupnost z Prahy, Mělníka, Neratovic či Kralup nad Vltavou. Obec Obříství je zahrnuta do systému PID. Obříství leží pouhých 16 km od konečné stanice metra C.


Netradičně řešený řadový rodinný dům s obytnou plochou 144 m2 a vlastním pozemkem 247 m2. Cena zahrnuje vlastní stavební objekt s vysoce nastaveným standardem (obklady dlažby, plovoucí podlahy, komínové těleso pro osazení krbových kamen, podlahové topení, centrální vysavač), pozemek a ideální podíl na společné atriové části. Pro prodej řadového rodinného domu byla stanovena speciální sleva. Celková cena je nyní pouze 3 890 000 Kč !!! K nastěhování okamžitě po definování provedení individuálních dokončovacích prací na přání klienta.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů