Farské zahrady

Lokalita: Malšice -
Typizace: 21 řad. rod. domků, zast. plocha 92m2 nebo 70m2
Cena: od 14 820,- Kč za m2
Typ: Rodinný dům
WWW: http://
Prodejce:
Farské zahrady

Malšice leží 10km od města Tábora, kde je veškerá občanská vybavenost. V obci je škola, školka, obchod s potravinami, kadeřník a ordinace praktického lékaře. Obcí je vedena autobusová i železniční doprava.
Jedná se o výstavbu 21 řadových rodinných domů. Domy budou dvou typů. První typ má zastavěnou plochu 92 m2 a leží na pozemku o výměře cca. 248m2. Obytná plocha je od 155 m2 do 222 m2 dle varianty zařízeného nebo nezařízeného podkroví. Druhý typ má zastavěnou plochu 70 m2 a leží na pozemku o výměře cca. 189 m2. Obytná plocha je od 116 m2 do 164 m2 dle varianty zařízeného nebo nezařízeného podkroví.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů