Exkluzivní nabídka rodinných domů Kanice

Lokalita: Kanice -
Typizace: 164 m2
Cena: 4 500 000Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.pegasreal.cz/nabidka-detail.php?job_id=382090
Prodejce:
Exkluzivní nabídka rodinných domů Kanice

Nabízíme k prodeji novostavby 3 RD ve vyhledávané lokalitě na severu Brna – v Kanicích. Jedná se o exkluzivní výstavbu domu ve vysokém standardu, podle projektu, který vznikl v renomované brněnské architektonické kanceláři. Kompletní projektová dokumentace je k nahlédnutí v RK. K dispozici je jeden samostatně stojící RD a dále dvoj dům. Domy budou napojeny na veškeré IS, nosné zdivo bude tvořeno keramickými tvárnicemi, jako střešní krytina bude použit bonnský šindel, výplně otvorů budou plastové a podlahy v kombinaci keramické dlažby a podlahy plovoucí. Plocha jednotlivých pozemku k RD je 1017 m2, 636 m2 a 554 m2. ZP domu je 110 m2 a UP 164 m2. Financování stavby probíhá dle harmonogramu prací podle stupně dokončení stavby – nikoli dopředu zálohově. Je možné sestavit individuální finanční plán v návaznosti na případný prodej Vaší stávající nemovitosti. Kanice jsou velice vyhledávanou lokalitou s občanskou vybaveností vzdálené pouze 10 km severovýchodně od Brna na hranici CHKO Moravský Kras. Zahájení výstavby dle platného stavebního povolení je 3/2009 a dokončení 3/2010.

Kanice jsou velice vyhledávanou lokalitou s občanskou vybaveností vzdálené pouze 10 km severovýchodně od Brna na hranici CHKO Moravský Kras.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů