Exkluzivní dvougenerační vila v Chrustenicích

Lokalita: Chrustenice -
Typizace: 2x4+kk+1
Cena: 15 400 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.solork.cz/?pronajem=&prodej=&nemovitost=rodinný%20dům&kraj=-Beroun&detail=1016
Prodejce:
Exkluzivní dvougenerační vila v Chrustenicích

Exkluzivní třípodlažní 2-generační podsklepená vila s bazénem, dvougaráží a pozemkem 1.098 m2 na klíč.

Exkluzivní třípodlažní 2-generační podsklepená vila v Chrustenicích (Loděnice) u Berouna, s dispozicemi 2× 4+kk+1, s bazénem a dvougaráží na pozemku 1.098 m2. Možnost dokoupit sousední parcelu o výměře 1.035 m2. Prodejní cena je stanovena ve výši úředního odhadu. Jedná se o krásné místo pro rodinné bydlení na okraji zástavby, v blízkosti lesa s výbornou dostupností do Prahy (15 km od metra Zličín). Pozemek je mírně svažující se od severu k jihu, vila je pak orientována na JZ. Pokoje jsou orientovány na slunečnou stranu, ložnice na SV, příslušenství na SV. Dispozice domu - 2 samostatné bytové jednotky 4+kk v přízemí a v 1. patře + samostatný pokoj pro hosty s příslušenstvím. Viladům je částečně podsklepený - sklep, dílna, sklad, kotelna. Obvodové zdivo - zděné, tepelně izolováno, stropy keramické prefabrikované, střecha valbová, krytina červené tašky Bramac.

Vaše exkluzivní rodinné sídlo jsme situovali do nádherné kopcovité krajiny Berounska, vzdálené pouhých 10 km od Prahy, do Chrustenic. Chrustenice přímo sousedí s Loděnicemi a jsou na polovině cesty mezi Prahou a Berounem. Chrustenice budou Vaši bránu do Českého krasu a Křivoklátska.

Stavba bude provedena na klíč.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů