EKO Logické vily Nymburk

Lokalita: Nymburk - Drahenice
Typizace: 4+kk, 159 m2
Cena: od 4 361 140 Kč do 5 649 000Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.akroreality.cz/nabidky.aspx?fbtnv=2&fbtz=1&fbtz=1
Prodejce:
EKO Logické vily Nymburk

EKO Logické vily jsou alternativou bydlení ve vlastním domě, s vlastním pozemkem. Velké prosklené plochy do zahrady. Jednopodlažní cihlový dům 4+kk/T/G ALFA TOP na pozemku 6/5: velikost domu 164 m2 s vlastním pozemkem 846 m2, užitná plocha 135 m2. Standartní vybavení domu zahrnuje dubové parkety, keramické obklady, koupelna s vanou, 2x WC, francouzská okna, bezpečnostní dveře, plynové topení, podlahové konvektory a radiátory,kotel na ohřev vody. V rámci projektu možnost vybudování venkovního bazénu, krbu či automatické závlahy zahrady dle individuálního přání.
Dům se nachází na okraji Nymburka - Drahelicích, v klidném prostředí kousek od centra města, občanská vybavenost v místě.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů