Domy Obříství

Lokalita: Obříství -
Typizace: 185m2 nebo 131m2
Cena: od 3 504 500 Kč do 5 521 250 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.domyobristvi.cz/
Prodejce:
Domy Obříství

Chcete od rodinného domu, aby byl umístěn v klidném prostředí a přitom v blízkosti Prahy? Chcete a zároveň požadujete v okolí pohodlné nákupní a zábavní možnosti? Tak jste na správném místě. Nabízíme Vám možnost bydlet v místě, kde žil a tvořil Bedřich Smetana.

Projekt Domy Obříství nabízí rodinné domy s širokou možností změn dispozic či vybavení a to včetně garáží, balkonů a teras. Koncepce projektu vytváří zajímavou architektonickou kompozici, jež je umocněna parkovou úpravou s dětským hřištěm.

V projektu jsou zastoupeny dva typy rodinných domů: Větší typ A s užitnou plochou téměř 185 m2 a menší typ B s užitnou plochou přes 131,2 m2. Velikosti parcel jsou v rozmezí od 288 do 809 m2. Projekt je umístěn v klidném prostředí uprostřed stávající zástavby rodinných domů. Samozřejmostí je občanská vybavenost - moderní škola, školka, pošta a zdravotnické zařízení. Domy jsou kompletně zasíťované /elektřina, plyn, vodovod a tlaková kanalizace/ .

Projekt bude realizován ve čtyřech etapách, z nichž první byla započata.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů