Cihlové novostavby rodinných domů Třebčín

Lokalita: Lutín - Třebčín
Typizace: 4+1, 153 m2
Cena: od 3 795 000,- Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.montana-reality.cz/projekty/nove-projekty
Prodejce:
Cihlové novostavby rodinných domů Třebčín

Cihlové novostavby rodinných domů Třebčín (10 km od Olomouce a Prostějova)
Projekt se skládá ze 6-ti řadových cihlových rodinných domů na okraji klidné obce Třebčín v blízkosti lázní Slatinice s výbornou dostupností do Olomouce a Prostějova. Dispozice jednotlivých domů je 4+1 se dvěma koupelnami a plnohodnotně využitelným patrem díky pultové střeše, před domem garážový přístřešek a parkovací stání. Obytná plocha 153 m2, plocha pozemku od 287 m2 do 503 m2. Uvedená cena je po dokončení fasády (včetně obkladových pásků klinker a obložení lemu střechy bambusovými palubkami viz vizualizace), střechy, plastových oken, plynového kotle se zásobníkem vody a vnitřních úprav včetně dýhovaných bezfalcových dveří bez podlahových krytin a vybavení koupelen. Dokončení v dubnu 2009.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů