Chomoutov - novostavby rodinnných domů

Lokalita: Olomouc - Chomoutov
Typizace: 13 řadových RD
Cena: od 3.900.000 Kč do 5 400 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.dachi.cz/index.php?clanek=develop&projektid=19
Prodejce:
Chomoutov - novostavby rodinnných domů

Projekt výstavby 13-ti nadstandardních řadových RD ve vyhledávané, ale přesto klidné lokalitě, na severním okraji města Olomouce, pouhých 5 minut jízdy z centra města v obci Chomoutov. Dvoupodlažní zděné rodinné domy se sedlovou střechou, garáží, terasou a zahradou splňují veškeré představy o moderním bydlení ve městě a přitom přírodě nadosah. Možnost koupě rozestavěného domu.


Městská část Olomouc – Chomoutov se v poslední době stává rychle se rozvíjející, moderní rezidenční oblastí na severním okraji města Olomouce. Chomoutov se tak stal předmětem zájmu mnoha mladých rodin i známých osobností, které se rozhodly přestěhovat z bytových domů do klidného a malebného satelitního městečka, vzdáleného pouhých 5 min. jízdy autem z centra města Olomouce. Centrum je však také velmi dobře dosažitelné i prostřednictvím autobusů MHD - zastávka je přímo v obci, jen 3 minuty chůze z ulice Lužní.

V docházkové vzdálenosti v rámci Chomoutova jsou k dispozici samoobsluha, pekařství, restaurace i škola. Přímo v nově vybudované části Chomoutova, ve které se nachází i naše rodinné domy, vznikly nové tenisové kurty.

Velmi dobře dostupné jsou rovněž veškeré služby - obchodní centra Olympia, Haná i Globus jsou ve vzdálenosti do 12 min. jízdy; kina, banky, důležité instituce a úřady se nacházejí v samotném centru města Olomouce.

Lokalita je pro svou vynikající polohu a charakter vyhledávanou a žádanou nejen na bydlení, ale i na oddech a relaxaci. Klidné prostředí Chomoutova přímo navazuje na chráněnou přírodní rezervaci Chomoutovské jezero, která je součástí CHKO Litovelské Pomoraví – jde o unikátní, více než stohektarové jezero, vzniklé těžbou štěrkopísku, a které bylo v roce 1993 vyhlášeno přírodní rezervací. Hnízdí zde řada druhů vodních ptáků, a vyskytuje se zde i nově vysazený bobr evropský.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů